Vraagwijzer Dalfsen

De vraagwijzer wijst u in een paar stappen de weg naar organisaties, hulp en activiteiten in uw eigen buurt. Waar wilt u iets over weten? Klik het onderwerp aan en volg de stappen!

Dit hebben we voor je gevonden

Overleggen met uw werkgever over re-integratie

Je kan kijken welke mogelijkheden er bij je huidige werkgever zijn om in jouw situatie toch te blijven werken. Misschien kan je in dezelfde functie blijven werken of bij je werkgever een andere functie uitvoeren. De mogelijkheden moet je met je werkgever bespreken.

Re-integratietraject

Je werkgever is in principe verplicht je een re-integratietraject aan te bieden als je een tijdlang ziek bent geweest. Er zijn verschillende mogelijkheden:

  • Je kan terug naar je baan, eventueel met wat aanpassingen.
  • Er is (tijdelijk) ander passend werk voor je.
  • Je werkgever zorgt ervoor dat je bij een andere organisatie of een ander bedrijf passend werk krijgt.

Omscholen

Als het niet meer lukt om je huidige werk te blijven doen, is omscholen een mogelijkheid. Meer informatie hierover vind je op deze website.

Ontslag

Na 2 jaar ziekte mag de werkgever je onder bepaalde voorwaarden ontslaan.

Zelf ontslag nemen kan er voor zorgen dat je geen recht hebt op een uitkering. Laat je goed informeren voordat je ontslag neemt. Je kan hiervoor terecht bij het Juridisch Loket.

Links

Hulpaanbod

Re-integratie- en loopbaanbegeleiding

2 resultaten
Organisatie:
Leer- en werbedrijf de Enk - Leer- en werbedrijf de Enk
Telefoon:
Leer- en werbedrijf de Enk
Vilstersestraat 5
8152AA Lemelerveld
Tiem
Lingenstraat 9
8028PM Zwolle
Vergelijk hulpaanbod