Hieronder een overzicht met de initiatieven, initiatiefnemers en contactgegevens. Ze staan allen open om vragen te beantwoorden.

InitiatiefInitiatiefnemerE-mailadres
Van bewegen... tot fruit op schoolJoris Bezorgtjorisbezorgt@gmail.com
Bewegen op zondagVrijwilligerspunt Dalfseni.saueressig@saamwelzijn.nl
Aanbod sociale beweegactiviteitenSaam Welzijnj.bos@saamwelzijn.nl
Brede motorische ontwikkelingGymnastiekvereniging Nieuwleusensecretarisgvnieuwleusen@gmail.com
Seizoens kick off DalfsenTrefkoele+emily.poppe@trefkoeleplus.nl
Seizoens kick off Nieuwleusende Spilstefankeijzer@despilnieuwleusen.nl
Seizoens kick off LemelerveldTV Lemelerveldtvlemelerveld@gmail.com
Seizoens kick off OudleusenDe Wiekelaarprogrammering@wiekelaar.nl
Seizoens kick off HoonhorstDe Potstalsecretaris@stichtingdepotstal.nl
Verbindende sportactiviteitenFC Dalfsencommunicatie@fcdalfsen.nl
Vitale sportverenigingenFC Dalfsencommunicatie@fcdalfsen.nl
Bekendheid aanbod vergrotenASC Gym & Dancelipbart@gmail.com
Vergelijk hulpaanbod